eMantha team !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


eMantha CS 1.6 GaminG
 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 TUT : Kako podesiti cs za bolji rad !

Go down 
AutorPoruka
kryptoN.
Admin



Broj komentara : 10
Join date : 2010-05-17
Age : 28

TUT : Kako podesiti cs za bolji rad ! Empty
KomentarNaslov komentara: TUT : Kako podesiti cs za bolji rad !   TUT : Kako podesiti cs za bolji rad ! EmptyTue May 18, 2010 12:01 pm

Ko ima problema sa fps-om, uzimajući u obzir da je pokušao sve živo, odnosno sve ono što je bilo po forumima tipa "kako povećati fps i slični tutorijali" evo neka podešavanja, koja vam neće povećati fps, ali će zato znatno poboljšati rad cs-a.

Prvo što treba da uradite jeste da podesite hercazu Vašeg monitora (CRT), odnosno grafičke.
TUT : Kako podesiti cs za bolji rad ! Ev2w55

Za one koji nisu pokušali da povećaju fps preko grafičkog panela:

- Antialiasing: Off
- Anisotropic Filtering: Off
- Texture Sharpening: Off
- Vsync: Off

U CS konzoli ukucati sledeće:

- cl_minmodels 0
- max_smokepuffs 0
- fps_max 101
- gl_max_size 256
- gl_ztrick 1
- fastsprites 0
- r_mmx 1



1. Napraviti novi text document fajl na vasem desktopu. U text fajlu upisati "del C:\Windows\Prefetch*.* /Q",  bez navodnika. Zatim, File > Save As i kao ime fajla upisati deleteprefetch.bat. Na ovaj nacin se kreirao .bat fajl koji brise prefetch (nesto kao temp fajlovi) fajlove. Ovo vise sluzi za dobijanje performansi u windowsu, ali pomaze i u CS. To bi trebalo da izgleda ovako
TUT : Kako podesiti cs za bolji rad ! 17613917

2. Start > My Computer > Propertis > Advanced > Performance > Settings > Visual Effects > Adjust for best perfomance i stiklirati zadnja dva . To bi trebalo da izgleda ovako
TUT : Kako podesiti cs za bolji rad ! 41441537

3. Start > Run > services.msc Pogasiti sve nepotrebne procese, procesi sa kompa na komp se razlikuju ali ovi su standarni sem ovih procesa ostali svi disabled. To bi trebalo da izgleda ovako
TUT : Kako podesiti cs za bolji rad ! 69351588

Napomena:  Ako imate stampac i koristite ga ukljucite proces Print Spooler !!!

4. Start > Run > msconfig > Startup Pogasite programe koje ne zelite da kad vam se pali racunar pojave u start menu to otezava brzinu dizanja vaseg racunara. To bi trebalo da izgleda ovako
TUT : Kako podesiti cs za bolji rad ! 34904418

Napomena:  Kod mene izgleda ovako naravno kod vas napravite po vasoj zelji sto manje programa to bolje !!!

5. Shourtcut Counter-Strike > Desni Click > Propertis > Target umesto "nonmaster" upisite "console". To bi trebalo da izgleda ovako
TUT : Kako podesiti cs za bolji rad ! 72997459

"C:\Program Files\Valve\hl.exe" -console -game cstrike -noforcemparms -noforcemaccel

Napomena: Kod mene izgleda ovako kod vas u zavisnosti dali koristite parametre ili ne !!!

6. Ctrl > Alt > Delete Upalice vam se task manager ugasiti sve nepotrebne procese ako ste uradili kao ja 3 i 4 korak ovako bi trebalo da vam izgleda Task Manager u zavisnosti koji anti virus koristite to ce biti vise procesa ili manje u ovom slucaju ja koristim Aviru i ona zauzima jedan proces dok avast 4. To bi trebalo da izgleda ovako
TUT : Kako podesiti cs za bolji rad ! 40638043

7. Start > Run C:\windows\system.ini Dodaj ConservativeSwapFileUsage=1 . To bi trebalo da izgleda ovako
TUT : Kako podesiti cs za bolji rad ! 30995278

EDIT : ev naso sam jedan sexy program,znaci odete "GAME MODE" on vam iskljuci sve programe,koje smetaju fps   extra stvarcica http://game-booster.en.softonic.com/
Na vrh Go down
https://emantha.bosnianforum.com
 
TUT : Kako podesiti cs za bolji rad !
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Kako nas izazvati na cw !
» TUT : Kako se predstaviti !
» Kako razmeniti banner ?
» TUT : Kako predstaviti klan !

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
eMantha team ! :: Counter Strike 1.6 :: Tutorials-
Idi na: